Úvodná stránka

Študentské Rádio TrenchTown je internetové študentské rádio Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne. Pôsobí na akademickej pôde univerzity od 05.05.2015, a to ako nezávislé médium, ktoré prispieva k informačno-vzdelávacej funkcii, a to hlavne pre študentov a zamestnancov počas zimného a letného semestra v akademickom roku.  Úlohu krstných otcov rádia zastupujú rektor TnUAD Jozef Habánik a významný slovenský hudobník a spevák Braňo Bajza (Polemic).

Členmi študentského rádia sú nadaní študenti Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne, ktorí si svojou činnosťou v rádiu rozvíjajú osobnostné i profesionálne predpoklady rastu a zabezpečujú prípravu a moderovanie relácií, technickú stránku samotného vysielania a hudobnú dramaturgiu.

Okrem prívalu populárnej hudby ponúka študentské rádio svojim poslucháčom aj pravidelné relácie produkované študentmi. Relácie sa zameriavajú predovšetkým na aktuality zo života univerzity, novinky z oblastí štúdia, ekonomiky, politiky, zdravotníctva, techniky a iné aktuálne témy z domova i zo sveta.

Spolupracujeme